HABERLER
BOĞA BURCUNUN KARAKTERİ
KOÇ BURCUNUN KAREKTERİ
YAY BURCU KARAKTERİ
SİZE UYGUN DİET PROGRAMI
HİPNOZ
DOĞUM HARİTASI
MEDITASYON
 
 
REENKARNASYON-EKMINEZI SEANSLARI

Tıklayınız.

KĪŞĪSEL TALĪSMAN

Tıklayınız.

DOĞUM HARİTASI--2018 DE NELER OLACAK---ESİN UZER

Tıklayınız.

ESMAÜL HÜSNA KALKANI

Tıklayınız.

KONULAR

Tıklayınız.

HİPNOZLA KISA ZAMANDA İNGİLİZCE ,ALMANCA

Tıklayınız.

KEHANET TAŞLARI

Antik kehanet taşları
antik çağlarda kullanılan bu sıra dışı kehanet tekniğini kendi ellerimle oluşturdum. her gün her konuyu danışabileceğiniz bu sistem falın çok ötesinde size kehanet yapabilme özelliğini kazandıracaktır.90 tl
.


Nümeroloji

Nümeroloji sayesinde, kişisel yaşam görevinizi öğrenebilir, kariyerinizi ve ilişkinizi etkileyebilecek bir hayat planı oluşturabilirsinizTıklayınız.

 

BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR
spacer
BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR Deepak Chopra

Bolluğun sırrını aramaya çıkan genç bir adam ile ilgili kadim bir Vedik öykü vardır. Aylar boyunca tüm ülkede seyahat eder, bir gün ormanın derinliklerinde spiritüel bir üstada rastlar ve ona sınırsız zenginliğe ve varlığa sahip olmanın anahtarını bilip bilmediğini sorar.

Spiritüel üstat şöyle yanıtlar, “Her insan varlığının kalbinde iki tanrıça vardır: Zenginlik tanrıçası Lakshmi, o cömert ve güzeldir. Eğer ona ibadet edersen, sana hazineler ve zenginlikler ihsan edebilir, ama kaprislidir ve seni uyarmadan desteğini geri çekebilir. Diğer tanrıça, Bilgeliğin Tanrıçası Saraswati’dir. Saraswati’ye hürmet edersen ve kendini bilgelik elde etmeye adarsan, Lakshmi kıskanır ve sana daha çok dikkat gösterir. Ne kadar çok bilgelik ararsan, Lakshmi o kadar hararetle senin peşine düşer, sana zenginlik ve bolluk yağdırır.”

Birçok insan yaşamlarını Lakshmi’nin – para, süslü evler, lüks arabalar ve diğer zenginlik sembolleri – peşine düşerek harcarken, gerçek bolluk egonuzun dilek listesini zamanında karşılamak ile ilgili değildir. Gerçek bolluk aslında olduğunuz kişinin saf bilinç, saf potansiyel olduğunu bilmektir. Benlik duygunuz ego zihin ve fiziksel bedenle özdeşleşmenin ötesine genişler ve siz asıl ruhsal doğanıza uyanırsınız. Bu genişlemiş farkındalık halinde, sınırlayıcı inançları ve korkuları salıverirsiniz, sonsuz zeka alanının gereksinimlerinizi ve arzularınızı çabasız kolaylıkla gerçekleştirmesine izin verirsiniz.

Şimdiki ekonomik iklimimizde, kitlesel korku ve kıtlık hipnozu neredeyse karşı konulamaz durumda olabilir. Zihinsel enerjilerinizi üzüntüyle tüketmek yerine, ruhsal zenginlik, coşkunluk geliştirmeye ve potansiyelinizi gerçekleştirme arzunuza odaklanın. Bunu nasıl yaparsınız? Meditasyon yaparak, gerçek doğanız ile bağlantı kurarak, bilgelik arayarak ve ‘Başarının Yedi Ruhsal Kuralı’nı uygulayarak. Bunlar her yaratıcı işlemi yöneten bilincin evrensel yasalarıdır – bir bebeğin doğumundan bir galaksinin doğumuna kadar. Kendinizi bu kozmik yasalara uyum içinde hizaladığınız zaman, yaşamın doğasında var olan bolluk olursunuz.

Bolluk dostluk, para, yaratıcı ifade, iyi sağlık, sevgi dolu ilişkiler, zihinsel enerji ve coşkunluk, zihin huzuru ve diğer sonsuz şekillerde gelebilir. Ancak zenginlik nasıl tezahür ederse etsin, önemli nokta şu ki bu etkiler içsel ruhsal uyanışın kendiliğinden olan doğal sonuçlarıdır; bunlar kendi adlarına aranmazlar. Para, başarılar, ödüller – bunların hepsi yaşamın gerçek armağanının yan ürünleridir; yaşamın gerçek armağanı içsel ilahiliğinizin ortaya serilişidir.

Sevgiyle,

Deepak Chopra
saffet güler


 
Görüntülü Haber Başlıkları

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 1

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 2


Diğer Haber Başlıkları

  2018 Türkiye ye dünyaya ve burçlara neler getirecek--astrolog esin uzer

  SAĞLIK VE BEREKET İÇİN HARİKA BİR DUA

  

  2018 YILI BURCUNUZA NELER GETİRECEK

  DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE ÇİN BURCUNUZ..ASTROLOG REİKİ NLP MASTER ESİN UZER

  NUMEROLOJİ..ASTROLOG ESİN UZER

  BURCUNUZ VE DİET PROGRAMI

  BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR

  SHAKRALARINIZ DÜZENLİ ÇALIŞMALI

  HASTALIKLAR İÇİN MEDİTASYON

 

Bana Mail Göndermek Için Altaki Linki Kullanabilirsiniz.
(Mail Gönder)

Günlük falinizi Okuyun
Aylik falinizi Okuyun
Üsteki skype iconuna tıklayarak, benimle sesli ve görüntülü Görüşebilirsiniz.


Astro-Shop ve Astro-Parfüm'de Ürünlerimizi Görebilirsiniz Sipariş verebilirsiniz.


 Tarot Kartlari

YENİ YILDA YEPYENİ BİR ŞANS OBJESİ RE KEY ANAHTAR YÜZÜĞÜ

Tıklayınız .

DĪPLOMALI EĞĪTĪMLER

Tıklayınız .

ATLANTİS ŞANS YŪZŪĞŪ

Tıklayınız .

ŞANS VE RIZK MADALYONU

Tıklayınız .

REİKİ VE ŞİFA UYUMLAMASI

Tıklayınız .

EVRENSEL REİKİ İNİSİYASYONU

Tıklayınız .

ÇiN ZENGİNLİK PARASI

Tıklayınız .

 ölüm Saati

ölüm saatinizi ögrenmek istermisiniz. Tiklayiniz.

   Sitenin Tüm Haklar Esin Uzer 'e aittir. izinsiz Hiçbir şekilde kopyalanamaz. EsinUzer Copyright 2002 WebDesign CreaTH!NK