HABERLER
BOĞA BURCUNUN KARAKTERİ
KOÇ BURCUNUN KAREKTERİ
YAY BURCU KARAKTERİ
SİZE UYGUN DİET PROGRAMI
HİPNOZ
DOĞUM HARİTASI
MEDITASYON
 
 
REENKARNASYON-EKMINEZI SEANSLARI

Tıklayınız.

KĪŞĪSEL TALĪSMAN

Tıklayınız.

DOĞUM HARİTASI--2018 DE NELER OLACAK---ESİN UZER

Tıklayınız.

ESMAÜL HÜSNA KALKANI

Tıklayınız.

KONULAR

Tıklayınız.

RE KEY ANAHTAR ŞANS YÜZÜĞÜ

Tıklayınız.

HİPNOZLA KISA ZAMANDA İNGİLİZCE ,ALMANCA

Tıklayınız.

KEHANET TAŞLARI

Antik kehanet taşları
antik çağlarda kullanılan bu sıra dışı kehanet tekniğini kendi ellerimle oluşturdum. her gün her konuyu danışabileceğiniz bu sistem falın çok ötesinde size kehanet yapabilme özelliğini kazandıracaktır.90 tl
.


Nümeroloji

Nümeroloji sayesinde, kişisel yaşam görevinizi öğrenebilir, kariyerinizi ve ilişkinizi etkileyebilecek bir hayat planı oluşturabilirsinizTıklayınız.

 

2017- BURCUNUZU NELER BEKLİYOR
spacer
2017- BURCUNUZU NELER BEKLİYOR SEVGİLİ KOÇ 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ

Bu yıl geçmişle yapacağınız bir hesaplaşma dönemi olacaktır. Bunu sakin sakin yapmanız çok önemli.en güzeli hatalarınızı tekrarlamayın. Olmuş birmiş olayları görmek ve hataları aza indirgemek çok önemlidir. Hatalarınızı kabul edin görmezden gelmeyin.
Etrafınızda sizi yanlışlara sürükleyen kim varsa kapınızı kapayın. Gizli kapaklı işler açığa çıkmasın telaşıyla daha içinden çıkamayacağınız tripler yaratmayın. Sizi baskılamak isteyenler sinsice bekleseler de aklınızla onları yeneceksiniz.geçmişle hesaplaşmak size ağır gelebilir. Bu şimdi olmazsa gelecek yıl olaylar daha da baskın bir şekilde üstünüze gelecektir acele hareket ve korku sizi yanlışa sürüklememeli.
2017 adeta balık sırtında ve kontrolle geçecek gibi görünüyor.mars adeta bir savaş atmosferi yaratıyor. Savaşçı gibi davranmanız gerekebilir. Korkmayın ama donanımlı olun. Kaybetmeyi göze alamazsınız.
Ödüller bu savaş sonucuna göre verileceğinden gevşemeyin. Önemseyin

PARA
2017 değişim rüzgarları parasal açıdan tedbirli olmanızı gerektiriyor. Bu yüzden var olanı biriktirin ve çar çur etmeyin. Yuva kurmak e çocuk sahibi olmak için harika etkiler altındasınız. Aradığınız beklediğiniz bu şahane etki sizi iyileştirecektir. Yıla parasız girseniz bile partnerinizden veye miras yolu ile büyük bir paraya sahip olabilirsiniz. Gönlünüzü ferah tutun ama tedbirli olmay eldem bırakmayın.
Genişleyen ve değişen bir hayat formatınız sizi biraz yorsa da her şeye değecektir. Bazen hayat mücizeler yaratır. Çok titiz çok dikkatli bir o kadar da hafif yaşayın. Kendinize dönün akılcı düşünün. Zorlayan parasal gelişmelerolsa da kazanımınız çok büyük olacak. Temeli sağlam atılan bir evliliğe çok ihtiyacınız vardı. Önünüze çıkan bu fırsat sizi daha zengin biri yapacaktır. Hem maddi hem de manevi zenginlikten bahsedebiliriz.
AŞK
Aile kurmak ve çocuk sahibi olmak için çok elverişli bir yıl sizi bekliyor.
Değerini bilmelisiniz özellikle bekar koçlar aradıkları aşkı bulacak ve evlenecekler. Bütün bu gelişmeler ve heyecan sizi aceleye ,sabırsızlığa sevk edebilir. Sakin olun ve güzel bir yemek yercesine hayattan tad almaya bakın. Yapılanma yılınız en önemli dönemeç yılınızdır. Dönüm noktanız. Ev alın aşkınızla döşeyin. Müzik,kahkaha yaşam sevinciişte 2017 yılının size bahşettikleri. Aşk hayatınız hiç iyi gitmiyordu artık tüm isteklerinize kavuşacak ve mutlu olacaksınız.
Sizin ani ve patavatsız çıkışlarınızdan artık tümü ile vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin kalbini kırmamaya özel gösterin bence.
Aşık olduğunuza gözlerinizden pırıltılar çıkar sesiniz bile değişir. Mutluluğun değerini bilmeli ve mutlu etmelisiniz önerim bu.
SAĞLIK
Ruhsal ve stres kontrolü gerekebilir. Yaşadığınız büyük değişimler sizi gerginleştirebilir ve mars ın hareketine bağlı olarak kişilerle ters düşebilir ve onların size karşı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Buna hiç gerek yok siz içinizde oluşan bu güzellikleri doya doya yaşayın gerisini boş verin. Enerjinizi tüm gücünüzü kendi içinize toplayın. Sigara aşırı şeker tüketiminden uzak durun.
En güzeli bir meşguliyettir. Derin düşünce size daima zarar vermiştir.

MUTLU HUZURLU YILLAR

KİŞİSEL GELİŞİM&ASTROLOG ESİN UZER
Esinuzer.comr
reikimaster4.com

SEVGİLİ BOĞA 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ


Geleceğinizi yapılandıracağınız etkiler altında olacaksınız. Bu bilinçle hareket etmel ve geçmiş yıllarda oluşan negatif etkilerden bir an önce kurtulmalısınız. Geçmişi azad edin ve cesaretle önünüze çıkacak fırsatlara dört elle sarılın. Monoton giden ve gerçekleşmeyen bir yaşamdan aktif ve zevk alacağınız yaşam standardına erişeceksiniz. Moral bozukluğu artık son bulacak.
Fırsatların önünüze serildiği harıka bir yıl . fakat sizin gayretiniz şart bunu unutmayın hiçbir konu gayretsiz hayata geçmiyor. Planlı ve programlı olmalı,üzerinizden bu ataleti moral bozukluğunu atmalısınız. Evet haksızlığa hiç katlanamıyorsunuz fakat ani parlamalarınız size çok zaar verdi,artık öfke kontrolü gerekiyor. Zamanı iyi değerlendirin kendinize şans tanıyın.sizi kimsenin yavaşlatmasına izin vermeyin. Bunu uygun bir strateji ile pekala uygulayabilirsiniz.
Aşırı duygusallık size daima zarar verir mantığı ön plana almak çok iyi olac

PARA
İşi yernde olan boğalar için daha da büyüme söz konusu. Boğalar uzun zamandır para sıkıntısı içindeler ne yaptılarsa olmuyor. Moraller eksi de. Alıştıkları ve benimsedikleri yaşam kalitesini kaybetmenin sıkıntısını çekiyorlar. Siz kimseye muhtaç olmak istemezsiniz. Bu gelişimeler sizi derinden sarstı. Bu yıl en fazla boşanan çiftler boğalar oldu.
Şirket sahibi boğalar insanları harcamamak adına işten çıkarmaları hep ertelediler. Endişeleriniz var bunun en önemli bölümü duyduğunuz sorumluluk duygusu daima ön planda. İyi değerlendirirseniz bu sıkıntılar sona erecek.
Karmakarışık duygular içindesiniz. Siz genellikle ruhsal durumunuzu işinize yansıtan birisiniz. Psikolojiniz sağlıklı olmalı ki işte başarı gelsin.
Parasal şans sizden yana ve bereketle gelecek. Aşırı cömertlikten vaz geçmeli ve gelen parayı çarçur etmemelisiniz. Birikim şart. Başınız derde girdiğinde unutmayın ki kimse dönüp bakmıyor.

AŞK
Duygusal travmalar sizi canınızdan bezdirdi. İnancınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Bekar boğalar aşkı aramaktan yoruldular. Doğru kişiyi artık bulamam diye düşünüyorlar. Yıldırım aşklar sizi depresyondan çıkarıp hayata bağlayacak . bu yıl boğaların hem evlilik hem de büyük aşkların yaşandığı bir yıl olacak. Boğa evlilik için zor karar verir.üzerinizdeki şans yıldızı sizi adeta parlatacak kalitede. Hayatınız süprizlerle dolu. Kendinize bakmalı her an bu gelişmelere hazır olmalısınız. İyi niyetli boğalar aşka çok değer verirler. Her ne kadar kalp kırıklığı yaşasanızda ışığınızın etrafınızı aydınlatması aşka bağlıdır.
Yeterki eşinizi bulun.gerisi kendiliğinden gelir. İnandığınızda bambaşka biri olursunuz. Kalbinizi ferah tutun.
Evli boğalar bu yeni kararlar alacak ve yuvalarındaki tehlikeleri bertaraf edecekler.
SAĞLIK
Geçen yıl boğalar sağlık açısından zor dönemlerden geçtiler. Diabet ve dolaşım sorunları gezegen baskıları yüzünden can sıkıcı hale geldi. Bu yıl ise şifalanma sürecindeler. Endorfin hormonu bolca salgılanacak bu karamsar tablolar sona erecektir. Gülüp dolaşın endişelerinizden kurtulun. Kendinizi mutlu kılacak ne varsa hayatınıza sokun ve yaşayın. Bu şanslı dönemi moral değerlerinizi yükselterek tamalayın.
Mutlu huzurlu yıllar

SEVGİLİ İKİZLER 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Kendimize yeni hedefler belirlediğiniz bir yıl olacak. Geçen yılın ümitsizliği sizi strese soktu . maddi manevi yorgunsunuz. Şu anda ümştsizliğe bürünseniz de silkelenin gelişmeler yüzünüzü güldürecek toparlanın. O meşhur öz güveninize sarılın. Siz ne badireler atlattınız hatırlayın. Puwer tuşuna vasmak gerekiyor.En güzeli kimse ile ilgilenmeden kendinize yönelmeniz. Başarınız buna bağlı. Sizi kimsenin yönetmesine izin vermeyin ve pozitif düşünün. Kendinize yeni hobiler bulun mesala ata binin,yürüyün. Yeni arkadaşlar edin . sizi güldürecek birine ihtiyacınız olacak. 2017 içinizdeki umudu hayatınıza uzun zamandır beklediğiniz enerjiyi getirecek. Yaşadığınız büyük sıkıntılar çektiniz. Bu duygu sizi hasta eder. Karakter olarak böyle yaratılmışsınız. Belirsizlik ve endişe sizi aşağı cekiyor.Bu yıl çok büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Fakat bu gayretle gelişecek bunu göz ardı etmemelisiniz.
PARA
Geçen yıl çok çabalamanıza karşın hem para yetmedi hem de bereket olmadı. Bu durum sizi hayli sıktı sağlığınızı da etkiledi. Şanssız biri olduğunuzu bile düşünmüş olabilirsiniz. Bu arada hem dostunuzu ,düşmanınızı anlamış oldunuz. İşle ilgi para akışını sağlıyamadığınız için bu yll eski hataları tekrarlamayın derim. Bir birikim sağlıyamazsanız 2017 tekrardan başka bir şey getirmez. Aşırı harcamalar sizi zora sokuyor. Yeni projelere pekte açık bir yıl olmayacak gibi görünüyor. Çünki yapacacağınız tüm işlerde ortak gerekiyor. Parasal kaynakların elverişli olmaması en büyük etken.
Geçen yıldan birikim yapabilen ikizler şanslı fakat parayı günlük harcayan lar hayli zorlanacak..
AŞK
İkircilikli fikirler yeni bir aşk yüzünden hortlayabilir. Yalnızca yenilik olsun diye yanliş aşklara kapılabilirsiniz. Hiç doğru bir fikir olmadığı anlarsınız ama artık çok geçtir. Eşinizi,sevgilinizi terk edip çok büyük sorunlar yaratabilirsiniz. Bilirsinizki bu meşhur yıldirim aşklar size çok büyük pişmanlıklar vermiştir. 2016 nın son 4 ayı bu çekişmelerle geçti ise oturup sakinleşmek ve kararları öyle almak en güzeli olacak.bir yuva kolay oluşmuyor. Macera için bu risklere girilmemeli.Pişman olup geri dönen sevgili ikizler 2017 ye üzgün girmemek için bu tip maceralardan kaçınmamları gerkiyor.İ
kizler için en önemli çekişme kendi içindedir. Bu da onu hayli yıpratır.
SAĞLIK
Önemli ameliyatlar,teşhisler sağlığınızla ilgili endişeler yaşadınız. Bu sağlık açısından çok ta parlak olmasa da 2016 kadar sert etkiler altında olmayacaksınız. Ani öfkelenmelere dikkat. Kime ile otorite savaşına bence girilmemeli. Az stres dingin bir düşğnce size en iyi gelen oalcak.
Dolaşım sistemi ağır çalışacak ve sizi yeme içme konusunda titizliğe gerek var. Bu yıl kendinizi sıcak tutmayada özen göstermeli ve hafif bir yaşamSEVGİLİİ TERAZİ 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Çekişmeli geçen bir yılın ardından yorgunsunuz. Enerjiniz azaldı. Moraliniz bozuk olduğunda haliniz kalmaz huyunuz böyle. Ama serde mücadele azmi var. Gerginlikler 3 yıldır artarak sürdü fakat 2016 sizi geren bir yıldı. Neyse önünüze bakma zamanıdır. Geçmişte oluşan bu gerginlikler birazda sizi geliştirdi. Kendinizi yorgun hissetseniz de her konuyu tekrar tekrar yaşamayın derim. Bu sene mayıs ayından sonra yepyeni enerjiler içine gireceksiniz. İşiniz ve özel hayatınız adeta canlanacak. Moraliniz düzelecek. Mutsuzluklar yavaşça sizden uzaklaşacak. Enerji seviyeniz şu anda düşük olsada havaların ısınması ile birlikte canlanacaksınız. Bunun tadını çıkartın. Hayatınıza gelen bu canlıkla birlikte etrafınızda oluşan düşmanlıkların artık birmesini sağlayın ve tetiklemeyin.

AŞK
Bu duygu karmaşasında beklide aşk konusunu rafa kaldırmış olabilirsiniz. Boşanmalar ihanetler ayrılıklar sizi negatif bir moda soktu. Fakat öyle güzellikler yaşanacak ki ki hepsini unutacaksınız. Geçen sene yanlış anlaşılmalara çok müsait bir etki vardı bu sene çok daha rahatsınız. Kendinizi özgür hissedecek ve rahatlıkla konuşabileceksiniz. Sizin için aşkta denge çok önemlidir. O yüzden bu dengeyi bozacak kişilerle pekte ilişki yaşamak istemezsiniz. Ama bazen oturup yemek yemek istemiyeceğiniz kişilerle yakın ilişki hatta evlililik yaptığınız bile olmuştur. Pişmanlıklar sizi üzmesin imtahan geçirmek Zaten böyle bir şey değimlidir. O yüzden aşkta hayal kırıklıklarını çok ta abartmayın. Ayrılıklar üzüntüler yaşansa da hayat devam ediyor kapıları kapatmamak gerek. Yarın yepyeni bir aşk hepsini silebilir. Neden olmasın. Bu yıl evli olan sevgili teraziler eşiyle daha ılımlı ve anlaşmacı olacaklar. Aşkta anlayış şart. Henüz her şey bitmiş değil.
PARA
Geçen yıl çeşitli borçlanmalar yüzünden çok gerildiniz. Bir çoğunuzda işini terk etti keşke hırslarınıza sakin kalarak ket vursa idiniz. Ama artık olan oldu. Bu yıl kredi almak ve borçları düzenlemek konusu gerginlik altında değil çözebilir ve rahatlıyabilirsiniz. Şansınız büyük. İyi değerlendirin. Satım konusu olumlu etkiler altında. Dikkatli davranarak çözebileceksiniz. Gelen kapitali doğru kullanmak şartı ile.parayı çar çur ederseniz.sıkıntılar baş gösterebilir. Haziran ayı ticaret ve finans açısından çok büyük fırsatlar sunacak. Bu yıl ortaklaşa yapılan işler geçen yıllarda olduğu gbi hayal kırıklığına sebebiyet vermemesi için imzalara ve parasal kaynaklara dikkat etmelisiniz. İş arayan teraziler pes etmeden çabaların ıürdürsünler güzel günler en sonunda sizin olacak.Bazı teraziler miras konusunda sürpriz gelişmeler yaşayacak ve derin bir nefes alacaksınız..
MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YILLAR
ASTROLOG&KİŞ İSEL GELİŞİM UZMANI ESİN UZER


SEVGİLİ YENGEÇ 21017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Geçen yılın o büyük krizlerini daha atlatamadınız.maddi manevi yıktı geçti.aileden kopuşlar ve dilinize sahip olamadığınız için hiçte hoş olmayan ayrılıklar oldu.bıktım artık dediğininizi duyar gibiyim. Buna bağlı olarak sağlıkğınız da risk altına girdi. En kötüsü sağlığınız ağır bozulmalarla çokça hastaneye gidilmiş olabilir.
Temkinli olmanın iyi sonuçlarını Geçen yılın moral bozucu etkilerinden sonra bu yıla dikatli girilmeli çünki 2017 yılı sizin için test edici ve zorlayıcı olacak bunu bilirseniz hiç değilse kazanmış olursunuz.
Bu yıl yengeçler yer değişikliği yaptılar eşlerindende ayrıldılar boşanmalarda istedikleri sonuçları alamadılar ve bolca gözyaşı döktüler.
PARA
BU YIL MONOTONLUKTAN KURTULMAK ÇOK ÖNEMLİ.eğer eskitas eski hamam olursa hiç bşr şey değişmeyebilir. Cesur ve atak olun kaybettiğiniz cesareti yeniden kazanın.yetenekleriniziharekete geçirin. Dostlarınızı bir çırpıda gözden çıkardınız ama gururu bırakıp gerektiğinde onları tekrar kazanmalısınız.eleştiriyi hoş karşılayın hemen kafadan red etmeyin. Gerekirse onları arayın çok getirisi olacaktır. Yalnızlık sizi depresyona sürüklemesin. Bu yıl borçlanmamak çok iyi olur.zaten aşırı borçlanma sizi bu günlere getirdi.az olsun problem olmasınDerin düşünce beyin ve ruh sağlığınızı çok zorkadı.
Hakkınızda yapılan söylentilere cevap vermeyin hattasessiz kalın. Siz kazanırsanız yeni tanıştığınız kişişler size bu yıl uğur getirecek.
AŞK
Yıldırım aşkıi yeni bir evlilşik heyacan getirecek.ani sevdalar sizi hep kayıplara uğrattı. Bu yüzden temkinli olmak isteyeceksiniz.aşkta beklentilerinizi tartamaya ve emin olmaya özen gösterin.çünki artık hüsranı kaldıramazsınız. Artık kaç göz güzelliği yerine güvenceler ve karakteri değerlendirmelisinin .
Artık maddi yanini da görmek sizin için olmazsa olmaz olmalı. Hayat hiçte sinin gördüğünüz yerlerde değil maalesef.
bence önerileri de dikkate almak çok iyi olur

MUTLU YILLAR ASTROLOG&KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ESİN UZER

MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YILLAR
Ssevgili asLAN 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Geçen yılın zorlayıcı enerjileri yüzünden adeta savaştan çıkmış gibisiniz. Savaşçı birazda vahşi aslanlar oldukça zorlandılar. Ayrılıklar ve maddi manevi zorluklar sizi depresyona soktu. 2016 da sürpriz engeller önünüze dağ gbi gerildi. Düşmanlıklar en yakınınızdan geldi. Hem dostlar hemde kardeşlerden büyük hayal kırıklıkları yaşadınız. Yardım ettiğiniz şartları zorlayıp maddi destek verdiğiniz kişilerden ağır ihanetler gördünüz. Kendinizi çekseniz dahi kasadan çıkanlar çıktı bir kere.
Maalese hayat acımasız.kişiler menfaatleri olana kadar dostlar. Ama üzülmeyin bu pırlanta kalbinizin mükafatları gelip sizi bulacak. Kıskanılıyorsunuz. Bu hasetlik sizi üzebilir. Boş verin. Fakat dikkatli olun. Üzüntüler para kayıpları gerginlikler sağlığınızı bozsa da size kimse bir şey yapamaz . aslan kardeş düşer düştüğü gibi de karkar eski günlere döner.
PARA
Sonbahara kadar parasal konulara dikkatli yaklaşmak gerekiyor. Borçlanmaya dikkat etmelisiniz. Fakat şans sizden yana. Kozmik yardım alacaksınız. Hiç ummadık anda Hızır gibi yetişecek. Zaten hep öyle olmadımı. Çalışın çabalayın tembellik yapmayın. Her konuyu irdeleyin ve küllerinizden tekrar doğun. Kem gözlere dikkat Yatırım için mayıs ayını bekleyin. Alım satım için imzalanan kağıtları bir hukuk adamının eşliğinde yapın. Yani parasal hareketlerin kontrol altında tutulması çok iyi olur. Herhalde artık doslarınızın kardeşlerinizin sizi kullanmasında izin vermezsiniz.
AŞK
Geçmişte kalan aşk sizi üzüyor. Artık o defteri kapatıp önünüze bakın. Yaşandı ve bitti. Siz güçlü birisiniz bunların üstesinden gelebilirsiniz.sizi istemeyen ve ihanet eden birine değmez zorlamada artık bu işi kurtaramaz. Bir kapı kapanır bir kapı açılır. Yıldırım aşklar kapınızda . büyük süprizler var gözünüzü açın. Gelecel mükafatlara dikkat edin. Bu süprizler hayatınızı etkileyecek kalitede. Pozitif düşünün. Sağlığınıza dikkat edin içsel üzüntüler size hiçde iyi gelmez. Uzaklara seyahatler aşk açısından çok elverişli. Evlilik için şartlar çok uygun. Ben bir daha sevemem asla diyen aslanlar bile büyük aşklar taşayacaklar.kendinizi bırakmayın. Hep bakımlı ve enerjik olun kendinizi hazırlayın. Müzik ve spordan uzak durmayın. Kendinize gülümseyen bir arkadaş bulun. Sohbetlerden çok hoşlanırsınız. Bu sizi rahatlatacak bir terapi gibibidir.
MUTLU HUZURLU BİR YIL DİLERİM

ASTROLOG&REİKİ MASTER
ASTROLOG&KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ESİN UZERSEVGİLİ BAŞAK 2017 YILINAHOŞ GELDİNİZ
Geçen yılın negatif etkileri bazı başakları oldukça zorladı. Kimi depresyona girdi kimi bulunduğu işi evlerini partnerlerini terk etti, terk edildi SEVGİLİ. İhanete uğradı . tüm şartlar zorlayıcı etkiler altındaydı. Gözyaşı vardı çaresizlik vardı. Kimseye derdinizi anlatamadınız. Beklide yakınlarınız sizin her şeyden yersiz yere şikayet ettiğinizi düşündüler.şimdi yeni yıldan beklentileriniz var haklısınız. Sakın ümitsizliğe kapılmayın ve sabırla direnmeğe devam edin. Etrafınızı dinlemeniz kötü huylarınızdan biri. Kılı kırk yarmayın hayatı oluruna bırakmak bazen çok iyidir. Tabiî ki boş verin demiyorum hafif yaşamak ruh sağlığınızı koruyacaktır. Zaten zorlasanız da olacağına varmadı mı. Eleştiren çok olur fakat çözüm getiremiyorlar. Ağzınızla kuş tutsanız herkesi memnun edemezsiniz.Gelelim 2017 ye geçen yıldan çok da farklı etkiler altında değil küçük farklılıklar var o kadar. Bu yıl seyahat etmek ve yeniliklerle tanışmak için içinizde inanılmaz bir istek olacak. Yinede aklınıza her geleni yapmayın bence. Tam tersine eldeki değerleri koruyun ve üstünüzdeki bu kıpır kıpır heyecana dur deyin. Böyle anlarda sakin kalmanız sizin açınızdan süper olacak.
PARA
Her şeyi bırakmak değiştirmek tabii ki kapital gerektiriyor. Yerleşmiş işleri terk edince risk dahada artıyor. Sonradan keşkeler bunları geri getirmiyor. Bu yıl bu hataları tekrar etmeniz an meselesi. Çok inandırıcı gelse de daha sonra hata olduğunu anlamanız sizi üzüyor. Mükemmeliyetçi biri olarak pekte yanlış yapmak sizi moral açısından çökertebilir. Borç vermeyin.alım satım işlerine de haziran ayına kadar girmeyin veya danışarak hareket edin. Borsa ve hisse senedine tedbirli yaklaşın. Açıkçası eldeki değerleri koruyun. Alışverişi abartmanız kartları şişirebilir aman. Horoz yılı sizi biraz sinirli yapabilir. Doğada zaman geçirin bu çok iyi gelecektir.Hassas olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. . asılda olanı görmeğe gayret edin derim. Unutkan olduğunuzda para ile ilişkinize dikkat edilmeli. Bir mirasa konmanız olası fakat en yakınızdan hata gelmemeli . bu konu da 2017 de gündeme gelecek gibi görünüyor.
AŞK
SEVGİLŞİ BAŞAK,HANİ DEDİM YA HER ŞEYİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSUNUZ. BOŞANMALAR.YENİ PARTNERLER. GELENİN GİDENİ ARATMASI BUNLAR HEP PROBLER. İHANETLER GÖZDEN KAÇAN OLUMSUZLUKLAR.
Ben şanssız biriyim dediğinizi duyar gibi oluyorum. Bir başak arkadaşım kocayı boşadı başkalarınla zaman geçirdi hata yaptığını anladı sonra kocayı geri aldı.evlendiler. ama tılsım bir kere bozuluyor ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamıyor. Değişikliklere aşk konusunda da temkinli davranın özetle bunu tavsiye ediyorum. Çok istisnalar dışında başaklar için boşanma kararları da tehlikeli. Mal paylaşımı konusu büyük bir para kaybı getirecektir. Geleceğinizi etkileyecek ani değişimlerin altında kalkmanız zor görünüyor. Sizi yanlışa sevk edecek insanlara dikkat. Edin. Kendi görüşlerinizi önemseyin. Çok güvenilmedikçe danıştığınız kişiye dikkatinizi yöneltmeyin.
KARİYER
Eğitim almanız konusunda etkiler çok olumlu. Ne olursa tabiî ki size katkısı olmak kaydı ile. Çok doğru olurdu. Hatta bazı başaklar bunu yurt dışında bile yapabilirler. Bu konuda büyük yardım alabilirsiniz. İş yerinde bazı gerginlikler Satürn yüzünden önünüze gelse de hemen kızıp işten ayrılmayın. Bu sizi zora koşabilir. Bazı başakların işlerinde rekabete dayalı dedikodular,kulisler olabilir. Akıllı olmanız gerekiyor.
MUTLU HUZURLU ,SAĞLIKLI YILLAR
ASTRLOG&KİŞİSEL GELİŞİM.REİKİ MASTER TEACHER

SEVGİLİİ TERAZİ 2017 YILINA HOŞ GELDİNİZ
Çekişmeli geçen bir yılın ardından yorgunsunuz. Enerjiniz azaldı. Moraliniz bozuk olduğunda haliniz kalmaz huyunuz böyle. Ama serde mücadele azmi var. Gerginlikler 3 yıldır artarak sürdü fakat 2016 sizi geren bir yıldı. Neyse önünüze bakma zamanıdır. Geçmişte oluşan bu gerginlikler birazda sizi geliştirdi. Kendinizi yorgun hissetseniz de her konuyu tekrar tekrar yaşamayın derim. Bu sene mayıs ayından sonra yepyeni enerjiler içine gireceksiniz. İşiniz ve özel hayatınız adeta canlanacak. Moraliniz düzelecek. Mutsuzluklar yavaşça sizden uzaklaşacak. Enerji seviyeniz şu anda düşük olsada havaların ısınması ile birlikte canlanacaksınız. Bunun tadını çıkartın. Hayatınıza gelen bu canlıkla birlikte etrafınızda oluşan düşmanlıkların artık birmesini sağlayın ve tetiklemeyin.

AŞK
Bu duygu karmaşasında beklide aşk konusunu rafa kaldırmış olabilirsiniz. Boşanmalar ihanetler ayrılıklar sizi negatif bir moda soktu. Fakat öyle güzellikler yaşanacak ki ki hepsini unutacaksınız. Geçen sene yanlış anlaşılmalara çok müsait bir etki vardı bu sene çok daha rahatsınız. Kendinizi özgür hissedecek ve rahatlıkla konuşabileceksiniz. Sizin için aşkta denge çok önemlidir. O yüzden bu dengeyi bozacak kişilerle pekte ilişki yaşamak istemezsiniz. Ama bazen oturup yemek yemek istemiyeceğiniz kişilerle yakın ilişki hatta evlililik yaptığınız bile olmuştur. Pişmanlıklar sizi üzmesin imtahan geçirmek Zaten böyle bir şey değimlidir. O yüzden aşkta hayal kırıklıklarını çok ta abartmayın. Ayrılıklar üzüntüler yaşansa da hayat devam ediyor kapıları kapatmamak gerek. Yarın yepyeni bir aşk hepsini silebilir. Neden olmasın. Bu yıl evli olan sevgili teraziler eşiyle daha ılımlı ve anlaşmacı olacaklar. Aşkta anlayış şart. Henüz her şey bitmiş değil.
PARA
Geçen yıl çeşitli borçlanmalar yüzünden çok gerildiniz. Bir çoğunuzda işini terk etti keşke hırslarınıza sakin kalarak ket vursa idiniz. Ama artık olan oldu. Bu yıl kredi almak ve borçları düzenlemek konusu gerginlik altında değil çözebilir ve rahatlıyabilirsiniz. Şansınız büyük. İyi değerlendirin. Satım konusu olumlu etkiler altında. Dikkatli davranarak çözebileceksiniz. Gelen kapitali doğru kullanmak şartı ile.parayı çar çur ederseniz.sıkıntılar baş gösterebilir. Haziran ayı ticaret ve finans açısından çok büyük fırsatlar sunacak. Bu yıl ortaklaşa yapılan işler geçen yıllarda olduğu gbi hayal kırıklığına sebebiyet vermemesi için imzalara ve parasal kaynaklara dikkat etmelisiniz. İş arayan teraziler pes etmeden çabalarını sürdürsünler güzel günler en sonunda sizin olacak.Bazı teraziler miras konusunda sürpriz gelişmeler yaşayacak ve derin bir nefes alacaksınız..
MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YILLAR
ASTROLOG&KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ESİN UZER


 
Görüntülü Haber Başlıkları

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 1

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 2


Diğer Haber Başlıkları

  KASIM AYINDA BUECUNUZ TAŞLARINIZ

  2018 Türkiye ye dünyaya vw burçlara neler getirecek--astrolog esin uzer

  SAĞLIK VE BEREKET İÇİN HARİKA BİR DUA

  2018 KÖPEK ÇİN BURCU İNSANI NASILDIR

  2018 YILI BURCUNUZA NELER GETİRECEK

  2017- BURCUNUZU NELER BEKLİYOR

  2017 NASIL ETKİLER ALTINDA OLACAK

  DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE ÇİN BURCUNUZ..ASTROLOG REİKİ NLP MASTER ESİN UZER

  NUMEROLOJİ..ASTROLOG ESİN UZER

  BURCUNUZ VE DİET PROGRAMI

  BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR

  SHAKRALARINIZ DÜZENLİ ÇALIŞMALI

  HASTALIKLAR İÇİN MEDİTASYON

 

Bana Mail Göndermek Için Altaki Linki Kullanabilirsiniz.
(Mail Gönder)

Günlük falinizi Okuyun
Aylik falinizi Okuyun
Üsteki skype iconuna tıklayarak, benimle sesli ve görüntülü Görüşebilirsiniz.


Astro-Shop ve Astro-Parfüm'de Ürünlerimizi Görebilirsiniz Sipariş verebilirsiniz.


 Tarot Kartlari

DĪPLOMALI EĞĪTĪMLER

Tıklayınız .

ATLANTİS ŞANS YŪZŪĞŪ

Tıklayınız .

ŞANS VE RIZK MADALYONU

Tıklayınız .

REİKİ VE ŞİFA UYUMLAMASI

Tıklayınız .

EVRENSEL REİKİ İNİSİYASYONU

Tıklayınız .

ÇiN ZENGİNLİK PARASI

Tıklayınız .

 ölüm Saati

ölüm saatinizi ögrenmek istermisiniz. Tiklayiniz.

   Sitenin Tüm Haklar Esin Uzer 'e aittir. izinsiz Hiçbir şekilde kopyalanamaz. EsinUzer Copyright 2002 WebDesign CreaTH!NK