HABERLER
BOĞA BURCUNUN KARAKTERİ
KOÇ BURCUNUN KAREKTERİ
YAY BURCU KARAKTERİ
SİZE UYGUN DİET PROGRAMI
HİPNOZ
DOĞUM HARİTASI
MEDITASYON
 
 
REENKARNASYON-EKMINEZI SEANSLARI

Tıklayınız.

KĪŞĪSEL TALĪSMAN

Tıklayınız.

DOĞUM HARİTASI--2018 DE NELER OLACAK---ESİN UZER

Tıklayınız.

ESMAÜL HÜSNA KALKANI

Tıklayınız.

KONULAR

Tıklayınız.

HİPNOZLA KISA ZAMANDA İNGİLİZCE ,ALMANCA

Tıklayınız.

KEHANET TAŞLARI

Antik kehanet taşları
antik çağlarda kullanılan bu sıra dışı kehanet tekniğini kendi ellerimle oluşturdum. her gün her konuyu danışabileceğiniz bu sistem falın çok ötesinde size kehanet yapabilme özelliğini kazandıracaktır.90 tl
.


Nümeroloji

Nümeroloji sayesinde, kişisel yaşam görevinizi öğrenebilir, kariyerinizi ve ilişkinizi etkileyebilecek bir hayat planı oluşturabilirsinizTıklayınız.

 

2018 YILI BURCUNUZA NELER GETİRECEK
spacer
2018 YILI BURCUNUZA NELER GETİRECEK 2018 YILI SİZE VE DÜNYAYA VE TÜRKİYEYE NELER GETİRECEK
SEVGİLİ BOĞA 2018 YILINA HOŞ GELDİNİZ

2018 yasamınızın en yapıcı ve güzel yılı. hazırlanın. Geçen yılın sizi boğan etkisini üzerinizden atacak ve rahatlıyacaksınız.yeni bir ev ve eş çocuk bunlar sizi mutlu kılacak güzellikler.
Paranız bollasacak. Daha büyük bir eve taşınabilirsiniz.yeni alternatifler istediğiniz hayat şartlarını kurmanıza yardımcı olacaktır.zevkler ve uyum 2018 te öne çıkacak.değişiklikler size canlılık ve heyecan katabilir.fırsatlar hiç ummadığınız anda karşınıza çıkacak.en güzel şekilde yorumlamanız gerekiyor. Merkür ve uranüs ikilisi size cesaret verecektir.boğa ve Venüs enerjisi ön planda olacak cesaretiniz sayesinde arzularınıza kavuşabileceksiniz. Sizi güzellik ve zerafet yıldızı venüs idare ediyor.bu yıldız size karşı cinsi etkileyecek cazibe gücünü verecek.ikili ilşkilerde tüm sempatikliğiniz üzerinizde olacak.ikna gücünüz yüksek ve isteklerinize kavuşmamanız için hiç bir sebep yok gibi görünüyor.
Romantik bir yıl sizi bekliyor.yalnız bir boğa iseniz aile olmak,çocuk sahibi olmak için enerji alanınız mükemmel çalışıyor.evli boğalar eşleri ile tam uyum içinde ve yeni yatırımlar seyahatlerden büyük kısmetler alacaklar.2018 de sizi yıkacak duygu yersiz kıskançlıklar olacaktır.tartışmalara neden olacak bu duygu karmaşasından uzak durmaya özen gösterin.
İş arkadaşlarınıza aşık olma olasılğı çok yüksek.yanlış duygulara kapılarak önemi değerleri riske atmayın.ikna olmadan yapıılacak ataklar daha sonra pişmanlığa dönüşebilir.evli boğalar yıldırım aşklarına ve yanlış duygulara karşı dikkatli olmalılar hayatta önde gelen değerler var.aile çok mühim daha sonra sizi derinden sarsacak kararlara dikkat etmelisiniz.
Yılın ilk aylarında mali açıdan sönük geçsede mart ayı en güzel zamanlar diyebiliriz.yinede iş değiştirme yeni olanakları değerlendirme açısından değişiklikleri mayıs ayından sonraya bırakmalısınız.ev satma ve alma konularında mart ayına kadar pekte açık görünmüyor.borsa ve hisse senedi ile ilgili yatırımlarda ise fazla risk alınacak bir dönem değil.danışmanlık hizmeti almadan hele amatörce yapmamanızı öneririm.kredi müracatınız mayıs ayında onaylanabilir değerlendirme için bu ayı tercih edin.tabiki kredi notunuz temizse olacaktır.hayatınıza 2018 te araba girebilir.hayallerinizi ertelemeyeceğiniz yepyeni bir yıl önünüzde duruyor.en güzel şekilde kullanın.geçmişte yaşanan yıkımları artık düşünmeyin.cesur ve atak olun fakat anlamsız risklerden kendinizi koruyun.yeni tanıştığınız kişilere dikkat edin özellikle ortaklık açısından konuyu gözden geçirmekte fayda var.
Bu yıl birikimlerinizi dikkatli değerlendirdiğiniz taktirde geleceğe yönelik güzel adımlar atabileceğiniz bir dönem olacak.2017 de çok uğraştınız gerekli gayreti göstermenize rağmen bir türlü işler yoluna girmedi.bu moral bozukluğu sizi derinden etkiledi.201 önünüzün açık olduğu bir yıl.ama düşüncesizce hareket etmemek gerekiyor.hayalerinizi ertelemiş görünüyorsun adımlarda buuz.hiçte sizin karekterinize uygun olmayan bir hayat standardı.siz bolluk için yaratılmış birisiniz.bu standart oluşmadığında çok mutsuz oluyorsunuz.attığınız adımların kazanca dönüşmesi sizi rahatlatacak ve huzurlu olacaksınız.verici bir kişi olduğunuzdan.hayır işlerinde güzel işler yapacaksınız.köklerinizin güçlenmesi sizi daima mutlu eder.çok tatmin edici geçen yılın acılarını unutturacak bir yıl olacak.
SAĞLIKLI MUTLU YILLAR
Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı
Esin UZER
http://www.esinuzer.com
SEVGİLİ İKİZLER 2018 YILINA HOŞ GELDİNİZ
2018 yılında hedeflerinize ulaşmak için gezegen etkileri size yardımcı olacaktır.geçen yılın o ağır ve bir türlü ilerlemeyen etkisi 2017 te yerini umutlara bırakacak yaşanan terslikler sizi canınızdan bezdirmişti.adeta umudunuzu kaybetmiştiniz.
Yeni yollar ve olanaklar önünüze çıkacak.bu olasılıklar uzun zamandır hareketsiz duruyordu.2013 isteklerinizin hayata geçişi diyebiliriz.iyi bir yaşam tarzı sizin isteğinizdi işte bu yıl hedefe kitlenebilirsiniz. Kaynaklarınız çoğalacak. Tadını çıkarın. Yatırımlar gelecek yıllar için alt yapı oluşturacak kalitede olacak.sizin hayalleriniz çok büyüktür. onları zihninizde büyütür zaman içinde beslersiniz.güçlenir ve büyürler işte 2018 bu büyümeyi sağlıyacak güce sahip. Etrafınızda çok insan olduğunda sizin için önemi olan kişiler oldukça azdır.sizin yonetci gezegeniniz merkür neptün karesi olumlu enerjisini size yöneltecek.
AŞK
Siz aşkınıza sahip çıkan birisiniz.şartlar ne olursa olsun sevgi sizin için değerlidir. 2017 evli bir ikizler iseniz eşinizle
çok romantik anlar yaşayacaksınız. Yeni yatırımlar eşinizin ve sizin hayata dair yapılanmanızı sağlıyacak nitelikte.umud ettiğiniz ne varsa size doğru akıyor.iki yıldır çektiğiniz gerginlikler sizi yıpratmanında ötesine geçirdi. Ayrılıklar maddi açıdan çekilen zorluklar oldukça zor dönemlerdi. Aşk acısı çeken ikizler iseniz artık bazı yaşananları geride bırakmalısınız.
Olan oldu biten bitti. artık yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi.haziran ayında jüpiterin burcunuza girmesiyle hayatınıza bir kalite gelecek. Partnerinizle problemler varsa ayrılık kararı alabileceksiniz. Sevgi dolu beraberliklerse evliliğe gidebilir ve belirsizlikler sona erecek. Ne olursa olsun mutlu son yaşanacak.
FİNANS
İş ortaklıkları yeni oluşumlar için 2018 en güzel alt yapıyı hazırlayacak. yapmak için çabaladığınız tüm gelişmeler sorunsuzca hayata geçecek.yeni bir iş kurabilir. evlenebilir çocuk sahibi olabilirsiniz. jüpiter gezegeni 2018 size şans enerjisi sene boyunca gönderecek. ev sahibi olmak terfi etmekte bu sene yıldızınızı parlatabilir. açıkçası önemsemeniz gereken bir dönem yaşayacaksınız. yeni tanışacağınız kişilerle olumlu adımlar atabilirsiniz. dürüst davranın yeter.seyahatler yeni iş kaynakları ve güzeel gelişmelerle taçlanacak. kapalı kapıların açıldığı yeni yatırımların yüz güldüreceği pırıl pırıl bir sene sizi bekliyor.
PARA
Gelişen şartlar güzel yatırımları beraberinde getirecek. biraz gayretle yaşamınızın en verimli senesi olacak. İyi değerlendirmeniz çok önemli.çabalayıp başaramadığınız ne varsa sizin olacaktır. fakat elinize geçen parayı çar çur etmeniz size iyi yansımaz. birikim zamanı diyebiliriz. elinize geçeni geçmiş yıllarda savurdu iseniz dersinizi almış olmalısınız. bu sıkıntıların acı örnekleridir. risk almadan dikkatli yatırımlarla geleceğinizi garanti altına almalısınız. jüpiterin olumlu etkileri her yıl size böylesine parıltılı zamanlar yaratmayacaktır.bunu ele ,almalısınız.
Şans zaten budur. parladığında hayatınız değişir.akılla yönetilmeli. İşte o zaman süper.
Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı
Esin UZER


 
Görüntülü Haber Başlıkları

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 1

  SAYFAMIZDAN KARMA OLUMLAMALAR 2


Diğer Haber Başlıkları

  2018 Türkiye ye dünyaya ve burçlara neler getirecek--astrolog esin uzer

  SAĞLIK VE BEREKET İÇİN HARİKA BİR DUA

  

  2018 YILI BURCUNUZA NELER GETİRECEK

  DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE ÇİN BURCUNUZ..ASTROLOG REİKİ NLP MASTER ESİN UZER

  NUMEROLOJİ..ASTROLOG ESİN UZER

  BURCUNUZ VE DİET PROGRAMI

  BOLLUK BİLİNCİ NASIL OLUŞUR

  SHAKRALARINIZ DÜZENLİ ÇALIŞMALI

  HASTALIKLAR İÇİN MEDİTASYON

 

Bana Mail Göndermek Için Altaki Linki Kullanabilirsiniz.
(Mail Gönder)

Günlük falinizi Okuyun
Aylik falinizi Okuyun
Üsteki skype iconuna tıklayarak, benimle sesli ve görüntülü Görüşebilirsiniz.


Astro-Shop ve Astro-Parfüm'de Ürünlerimizi Görebilirsiniz Sipariş verebilirsiniz.


 Tarot Kartlari

YENİ YILDA YEPYENİ BİR ŞANS OBJESİ RE KEY ANAHTAR YÜZÜĞÜ

Tıklayınız .

DĪPLOMALI EĞĪTĪMLER

Tıklayınız .

ATLANTİS ŞANS YŪZŪĞŪ

Tıklayınız .

ŞANS VE RIZK MADALYONU

Tıklayınız .

REİKİ VE ŞİFA UYUMLAMASI

Tıklayınız .

EVRENSEL REİKİ İNİSİYASYONU

Tıklayınız .

ÇiN ZENGİNLİK PARASI

Tıklayınız .

 ölüm Saati

ölüm saatinizi ögrenmek istermisiniz. Tiklayiniz.

   Sitenin Tüm Haklar Esin Uzer 'e aittir. izinsiz Hiçbir şekilde kopyalanamaz. EsinUzer Copyright 2002 WebDesign CreaTH!NK